Máme klíče ke společnému rozvoji města

6.
Pavel Bochnia

starosta Polanky nad Odrou
16 let v komunální politice, 12 let starostou

Jmenuji se Pavel Bochnia, je mi 46 let a celý svůj soukromý i profesní život jsem strávil v Ostravě. Konkrétně žiji v malém městském obvodu Polanka nad Odrou. Se svou manželkou vychováváme tři krásné děti a není nám lhostejná budoucnost jejich života nejen v naší obci.

Působím ve vedení Českého svazu házené a již třetí volební období vykonávám funkci předsedy krajského svazu házené.

Od roku 2006 jsem zastupitelem městského obvodu Polanka nad Odrou a od roku 2010 dodnes jejím starostou.  Bohužel kvůli složité legislativě a malým kompetencím starostů v rámci statutu města nemáme téměř žádné nástroje a možnosti ovlivňovat tyto potřeby občanů v zastupitelstvu města Ostravy. V rámci rozvoje města i městských obvodů je potřeba vést podrobná jednání ve všech oblastech, které Vás občany trápí. My starostové městských obvodů jsme připraveni k této diskusi a naplňování Vašich skutečných potřeb.

Proto jsem se rozhodl kandidovat do zastupitelstva města Ostravy, nabízím své zkušenosti z řízení městského obvodu i sportovních spolků a organizací. Budu velmi rád, pokud nás v komunálních volbách podpoříte.

Otevřeme rozpočet pro podporu sportu

Za málo peněz hodně muziky!

S malými rozpočty dokážeme velké věci:

Rekonstrukce sportovního areálu

Rekonstrukce sportovního areálu

Předmětem projektu byla kompletní rekonstrukce fotbalového areálu v blízkosti základní školy. Nově bylo založeno travnatého hřiště s pěstěným trávníkem zavlažovacím systémem. V zadní části oválu vznikly dvě multifunkční hřiště s umělým povrchem a dráhou pro hasičský sport. V místě původního škvárového hřiště pak nová tréninková hrací plocha s umělým trávníkem, osvětlením a oplocením. V přední části byla vytvořena […]

Stavební úpravy obytného objektu

Stavební úpravy obytného objektu

Stavební úpravy obytného objektu č.p. 545 v Polance nad Odrou Projekt se především zabýval kompletní modernizací bytového domu ve kterém se nacházejí také ordinace pro poskytování služeb základní zdravotní péče v rámci městského obvodu. Byla provedena výměna střešní krytiny, zateplení fasády, podkroví a základového zdiva. Nové hydroizolace a sanace sklepních prostor včetně nových veškerých. V části bytů proběhla […]